Elżbieta Szefowa biura Elżbieta
Licznik Odwiedzin 297509

OKNA, PARAPETY, DRZWI, ROLETY

Od początku istnienia firmy celem Naszym jest zaoferowanie Klientom sprawdzonych towarów
za rozsądną cenę oraz fachowo wykonanych usług, jesteśmy przygotowani
na Państwa potrzeby i otwarci na nowe wyzwania.

OKNA, PARAPETY, DRZWI, ROLETY

Od początku istnienia firmy celem Naszym jest zaoferowanie Klientom sprawdzonych towarów
za rozsądną cenę oraz fachowo wykonanych usług, jesteśmy przygotowani
na Państwa potrzeby i otwarci na nowe wyzwania.

Rolety

W zależności od potrzeb Klientów proponujemy różne rozwiązania osłon okiennych które posiadamy w dużym wyborze materiałów i szerokiej gamie kolorów oraz różnych stopniach zaciemniania .W ofercie jaką przedstawiamy znajdą Państwo oprócz osłon wewnętrznych także rolety zewnętrzne


W Naszej Ofercie Znajdą Państwo


Rolety zewnętrzne - zabezpieczają przed przegrzewaniem pomieszczeń latem , utratą ciepła zimą oraz obniżają poziom hałasu . Dodatkowo mogą stanowić zabezpieczenie przed włamaniem. Duży wybór skrzynek , profili i ich kolorów spełni wszystkie Państwa oczekiwania estetyczne , do zaoferowania mamy także wysokiej jakości napędy radiowe oraz przewodowe które zapewnią komfort użytkowania.

Rolety materiałowe - to obecnie jeden z najbardziej popularnych systemów przesłon okiennych . Różnorodność oferowanych przez nas rolet oraz ogromny wybór wysokiej jakości tkanin zadowoli nawet najbardziej wymagających .

Rolety Dzień i Noc - to nowoczesne osłony okienne z ciekawym rozwiązaniem zaciemnienia pomieszczenia . Tkanina rolety zbudowana jest z naprzemiennych pasów materiałów oddzielonych przestrzenią przepuszczającą światło.Stanowią niezwykle elegancką osłonę okna. Rolety Dzień- Noc oferujemy w ponad trzystu wzorach i kolorach.

Zasłony Rzymskie- pasują do każdego wnętrza bez względu na styl i aranżację. Bogata kolekcja materiałów opiera się na najnowocześniejszych dekoracjach wnętrz.

Plisy - to doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności , plisy mogą pracować w różnych płaszczyznach i pod różnym kątem dlatego nadają się do każdego typu okien także dachowych czy półokrągłych . Bogata kolekcja tkanin od przepuszczających światło aż do całkowicie zaciemniających oraz termicznych zadowoli nawet najbardziej wysublimowane gusta.

Panele Track - są to pasy poruszające się po szynie , system zasłon przesuwnych typu track stanowi nowoczesny sposób przesłonienia , dzielenia i dekorowania wnętrz.

Żaluzje

Verticale

Moskitiery - to niezawodny efektowny system ochrony pomieszczeń przed owadami i insektami . Wykonane są z mocnego profilu aluminiowego dostępnego w szerokiej gamie kolorów oraz gęstej wysokiej jakości siatki z włókna szklanego . W ofercie posiadamy moskitiery ramowe , drzwiowe i rolowane. Bogata oferta rozwiązań pomaga na dopasowanie moskitiery do każdego typu okna. Moskitiery to jedyny nieszkodliwy dla środowiska i skuteczny sposób zabezpieczenia przed insektami , owadami i kurzem.

Sprawdź naszą ofertę

Kontakt z Nami

W razie pytań bądź wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z nami
Poniżej znajdują się wszelkie dane kontaktowe oraz formularz.

Dane kontaktowe

P.H.U.R. RADEX - biuro
Dobrzyńska 13 paw. 16
Płock
Mazowieckie
09-400
Polska

Mail: biuro@radex-okna.pl
Tel: 24 268 54 74
Fax: 24 268 54 74
Kom: 604 281 329

Formularz Kontaktowy